вівторок, 17 квітня 2018 р.

Милосердя - «зробити милість серцю»

На чергове заняття у «Школі Мері Поппінс» запросила сама Мері учнів 7-го класу ЗОШ-інтернату ім. Т.Г.Шевченка. Темою зустрічі стали подарунки та правила їх дарування. Норми етикету передбачають вручення деяких подарунків в упаковці. Тож, яку упаковку треба використовувати, запитаєте ви? Красиву, а ще й екологічну – розповіли бібліотекарі відділу естетичного виховання.Майстер-клас по крафт-упаковці провела наш давній друг, мама постійного читача Тимофія - Олена Володимирівна. ЇЇ хобі – виготовлення поробок з різних матеріалів та в різних техніках. Вони завжди креативні та затребувані.Так склалося, що пані Ольга допомогла учням "Школи Мері Поппінс", а вони, в свою чергу, приготували подарунки дітям, які лікуються в обласній клінічній лікарні в гематологічному відділенні.


Фетрові сердечка, виготовлені власноруч, книжечки від бібліотеки, запакували у крафт-пакети та вручили діткам та їхнім батькам.Діти раділи зустрічі з семикласниками, а дорослі – ховали сльозу.


Цінність подарунка не в її ціні, а у щирості. Ось такий виявився шлях цього заняття від крафт-упаковки до милосердя.Милосердя означає «зробити милість серцю», тож робімо її в реальному житті.


Р.S. Вдячні колегам з Новобузької РДБ Миколаївської області за ідею, яку ми придбали на ярмарку бібліотечних інновацій.

Ракша Анжела,
завідувач відділу естетичного виховання

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.