Про проект

Спільний проект бібліотек-засновниць Південноукраїнського міжрегіонального ярмарку бібліотечних інновацій.

Мови ресурсу - українська та російська.


Совместный проект библиотек-основателей Южноукраинской межрегиональной ярмарки  библиотечных инноваций.

Языки ресурса - украинский и русский.

Блог започатковано згідно з рішенням, ухваленим за підсумками Південноукраїнського міжрегіонального ярмарку бібліотечних інновацій 2013 року і зафіксованим у його протоколі. 
Це спільний веб-проект трьох бібліотек-засновниць Ярмарку - Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки, Кримської республіканської установи "Бібліотека для дітей ім. В.Орлова" та Миколаївської ОБД ім. В.Лягіна, а також Полтавської ОБД ім. Панаса Мирного, що приєдналася до кола учасників Ярмарку з 2013 року. 
Кожна бібліотека має у проекті власну сторінку, де публікуються основні матеріали ярмарку, що відбувався на її базі: програма, протокол, прес-реліз, посилання на оглядові публікації та фоторепортажі у веб-сайтах, на сторінках у соціальних мережах тощо.
Рубрика "Банк інновацій" зосереджує посилання безпосередньо на слайд-презетації, відеоролики, які автори ідей використовували під час презентації на ярмарках власних розробок, що пропонувалися "на продаж".
Окрема рубрика виділена для шкільних бібліотек - адже наші колеги із освітянської галузі виявили значний інтерес до Ярмарку, а з 2013 року навіть започаткували в його рамках спеціальну секцію.
Адміністрування проекту передається "по естафеті" від бібліотеки-господаря Ярмарку поточного року до організатора наступного. Орієнтовний термін "передачі естафети" - за два місяці до початку наступного ярмарку.
Усі три бібліотеки мають рівні права щодо опублікування матеріалів у блозі та їх модерування, призначаючи для цього відповідальну особу із числа своїх працівників.

У блог приймаються також матеріали для опублікування від усіх учасників Південноукраїнського міжрегіонального ярмарку бібліотечних інновацій різних років, а також від колег із інших бібліотек, що обслуговують дітей і мають бажання поділитися власними інноваційними доробками.
Поточна контактна адреса для подачі матеріалів - vbpi[at]library.ks.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.