27 березня, 2025

ПреЧудова Сімка. Українознавче лото

Кожна країна має свої скарби, але справжнє розуміння цих багатств починається з вивчення власного краю – його історії, культури, традицій та природних див. Бібліотечні заходи покликані допомогти учасникам не лише поглибити знання про свою державу, а й відчути глибокий зв’язок з рідною землею, що є невід’ємною складовою формування національної ідентичності та любові до Батьківщини.
Тому в рамках Тижня дитячого читання читальна зала Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провела пізнавально-патріотичний захід «ПреЧудова сімка» у формі українознавчого лото. Цей захід об’єднав херсонських школярів та дозволив їм доторкнутися до літературно-мистецької і культурно-історичної спадщини свого народу та здійснити віртуальну мандрівку до природних та архітектурних див нашої країни.
Ідею цієї чудової гри бібліотекарі «придбали» ще минулого літа у ЦБС для дітей м. Ізмаїла під час методичного Ярмарку бібліотечних інновацій «БібліоКреатив-2024», щоб порадувати цікавим і пізнавальним заходом наших читачів.
Гра, відповідно до своєї назви, включала в себе по сім завдань у семи категоріях: «Славетні імена України», «Магія рідного слова», «Мальовнича Україна», «Наша мова – пречудова!», «Мистецькі перлини України», «Народ скаже, як за в’яже», «Загадкова скринька».
Виконуючи завдання, гравці довідалися багато цікавинок про Україну: побачили церкви і фортеці, унікальні озера і каньйони, морське узбережжя і аутентичні гори, античні міста і хайтек-будівлі, познайомилися із письменниками і відомими людьми різних професій, відвідали музей народознавчих експонатів, розв’язали мовні загадки і розшифрували значення фразеологізмів.
Підлітки були в захопленні від побаченого і виявили бажання ще більше дізнатися про свою рідну країну. Таким чином, цей захід сприяв формуванню національної свідомості школярів, прищепив їм почуття належності до своєї країни, сформував ціннісне ставлення до історичних, культурних і духовних надбань рідної землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

На початок сторінки