середа, 21 лютого 2018 р.

"Тобі від тебе"

«Бібліокреатив-2017» дав нескінченну кількість нових ідей, настільки яскравих та захоплюючих, що їх реалізація завжди  стає  справжнім святом для читачів та бібліотекарів.
Одну з таких супер-ідей придбала Ізмаїльська ЦДБ та її філії у Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки

В рамках реалізації ідеї в Центральній дитячій бібліотеці м.Ізмаїл, в бібліотеці-філії №4 та №3 відкрили бібліотечний портал листів «Тобі від тебе». Читачі пишуть листи до себе в майбутнє: на спеціальному конверті діти позначали своє ім’я та дату отримання листа, а потім опускали листи до чарівної скриньки, щоб в потрібний день прочитати про що вони мріяли, чого бажали і на що сподівалися.
Філія №3  провела обеліск честі «Духовний арсенал народу» для старшокласників на честь Дня Гідності та Свободи.  Хлопці та дівчата  дізналися про історію Дня Гідності, переглянули медіа-презентацію «Перлина Україна», прийняли участь у слайд-розповіді «Віднині і навіки» та всі разом розмірковували над тим, як вони розуміють поняття «гідність». Усі охочі розповіли свої життєві історії про гідність. Юні громадяни написали листа собі в майбутнє – про те, що планують зробити, щоб почуватися гідними, кому допомогти. Ці листи вони поклали в бібліотечний портал і за рік, під час наступного Дня Гідності і Свободи, вони отримають ці листи і зможуть їх розгорнути.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.