четвер, 6 жовтня 2016 р.

«Бібліотекар на годину», або Дублер-шоу по-бібліотечному

Якби ви потрапили до Національної бібліотеки для дітей 30 вересня десь по обіді, були б дуже здивовані, не побачивши на робочих місцях її працівників. Замість них за кафедрами обслуговування сиділи діти, які ввічливо віталися і дуже професійно з’ясовували, чи записані ви до бібліотеки, чи перереєстровані, яку книгу вам порекомендувати?
 

У такий незвичайний спосіб бібліотека вирішила відзначити своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек.
В акції дублер-шоу «Бібліотекар на годину» взяли участь 16 активних читачів бібліотеки – 15 дівчаток та 1 хлопчик.  (У нашій грі в професію, на превеликий жаль, збереглося таке ж співвідношення жінок і чоловіків, як і в реальній бібліотеці).

Працювати бібліотекарями читачам сподобалося, особливо зацікавила дітей система електронного обслуговування користувачів і видачі книг. Щоправда, вони ще не проводили заходи, можливо, це стане наступним етапом акції, яку планується повторити.

Докладніше про цю акцію читайте тут.

Ідею дублер-шоу було придбано нашою бібліотекою на ярмарку інновацій «Бібліокре@тив» – 2016, і вона мала успіх серед наших користувачів. Можливо комусь участь у таких дублер-шоу дасть поштовх у прекрасну професію – бібліотекар.

Публікується за: http://nbukids.tumblr.com/post/151378751553/бібліотекар-на-годину-або-дублер-шоу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.