пʼятниця, 9 травня 2014 р.

Веб-гонки: Читачі проти Бібліотекарів

Напередодні великого свята - Дня Перемоги - відділ інтернет-послуг вирішив дізнатися, чи добре знають сьогоднішні старшокласники про трагічну сторінку історії нашого народу, про Велику Вітчизняну війну, провівши "Веб-гонки: читачі проти бібліотекарів".У команді бібліотекарів був також херсонський письменник Леонід Марченко, а команда читачів складалася з учнів 8-10 класу Школи гуманітарної праці Херсонської обласної ради.
Що переможе: набуті з досвідом знання, чи вміння швидко орієнтуватися в сучасних інформаційних технологіях? І яка команда першою прийде до фінішу, подолавши перепони на шляху до перемоги?

Перешкод (рубрик з запитаннями) було шість, а саме: військова техніка, армія, полководці, культура, люди війни, битви.


 

Відповіді на запитання можна було знайти в інтернеті, користуючись ноутбуками та планшетами.На гоночній трасі були боліди команд, якими керували запрошені "штурмани" - постійні відвідувачі бібліотеки. З кожною правильною відповіддю боліди наближалися до фінішу.

 А коли команди були зайняті пошуком, вболівальники мали можливість заробити додаткові кілометри для своїх команд, відповідаючи на запитання:
- Название какой форменной одежды состоит из названия морского животного и хвойного дерева?
- Название какого огнестрельного оружия начинается нотой?
- Какое подразделение солдат обозначается тем же словом, что и источник питания постоянного электрического тока?
А у вікторині "Впізнай пісню про війну" відзначилися і вболівальники команди бібліотекарів.


 

Команди дійшли до переможного фінішу з гарним настроєм, новими знаннями та з гордістю за своїх предків за здобуту перемогу у Великій Вітчизняній війні.   Вітаємо з Днем Перемоги! Здоров'я вам і миру!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо! Ваш коментар буде опубліковано після перегляду модератором.